Brak troski o wizerunek w internecie

Brak troski o wizerunek w internecie
23 stycznia 2017 Możliwość komentowania Brak troski o wizerunek w internecie została wyłączona Ogólna, Polecenie i budowanie wizerunku - Personal Branding admin

Dzięki rozwojowi internetu w Polsce i szybko rosnącej liczbie internautów, należymy już do tych krajów, w których sieć uznawana jest za jedno z najskuteczniejszych narzędzi kształtowania wizerunku, ale i sukcesu biznesowego. W obecnej gospodarce internetowej, wizerunek internetowy posiada rolę strategiczną, a marka jako jego udział stanowi najważniejszą część majątku niematerialnego firmy. Dawniej, budowę marki utożsamiano głównie z takimi elementami jak: nazwa, logo lub używane symbole. Obecnie, przez e-markę rozumie się kreowanie wartości dla klientów w postaci zaufania wobec oferty i transakcji, bliskości pomiędzy klientem i podmiotem gospodarczym, pozytywnych emocji i doświadczeń. Świadomie wykreowany wizerunek internetowy jest obecnie jednym z najważniejszych źródeł przewagi konkurencyjnej, jaka jest do uzyskania na rynku. Zarządzanie wizerunkiem w internecie jest więc koniecznością, a brak troski o wizerunek w sieci web może doprowadzić do zniszczenia wizerunku internetowego, nawet tego budowanego od lat i poza siecią.

Czy na pewno wiesz jaki jest Twój wizerunek?

Czy wiesz, że: (…)”Współczesny copywriting to już nie tylko tworzenie treści typowo reklamowych, scenariuszy itd. – to również tworzenie tekstów dla powstających i już istniejących stron internetowych, tworzenie artykułów tematycznych a także pozycjonujących.”(…) właśnie to mogę robic dla Ciebie!

Specjalizuję się w tworzeniu wizerunku w Internecie. Zaczynam od przygotowania witryny www lub blogu firmowego w oparciu o CMS (system zarządzania treścią), poprzez pozycjonowanie,Internet Piguka na reklamie nie tylko w katalogach kończąc.

Czy na pewno masz aktualną stronę internetową? Czy nie wymaga ona remontu, odświeżenia, aktualizacji, przygotowania nowego tematu graficznego?

Czy na pewno wiesz jak potężny jest rynek internetu? Jeśli w 2008 roku w Chinach było 253 miliony internatutów a w USA 220 milionów, to jak myślisz? Ilu internautów jest w 2017 roku w tych krajach, ale ilu również np. w Polsce czy Wielkiej Brytanii?

Tags
O autorze i jego firmie
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial