Dlaczego warto posiadać profil i fanpage na Facebooku?

Dlaczego warto posiadać profil i fanpage na Facebooku?
30 stycznia 2017 Możliwość komentowania Dlaczego warto posiadać profil i fanpage na Facebooku? została wyłączona Media społecznościowe - Social Media, Ogólna admin

Facebook – niesamowicie potężne narzędzie.

Czy wiesz, że prawie 2 miliardy ludzi używa regularnie Facebooka? To największa społeczność na świecie i ciągle się rozrasta. Jednocześnie Facebook coraz szybciej udostępnia wiadomości i rozwiązania. Może to być trudność z tym wszystkim nadążyć. Nowe rozwiązania, aplikacje, narzędzia, przyciski. Większość ludzi i tak nie wykorzystuje jego potencjału!

Czy wiesz dlaczego tak ważne są social media? Dlaczego warto mieć konto na Facebooku czy Twitterze! Czy wiesz, że media społecznościowe stały się kreatorem naszych zachowań – postaw? Dlatego, aby mieć jak najbardziej szeroki przegląd nie warto skupiać się tylko na Facebooku, ale należy założyć konto na Instagramie i Twitterze. Po co? Aby dać sobie możliwość wyboru i stworzyć bazę porównań, a te ostatnie będą pozytywnie nas kreować niż uwsteczniać.

Internetowe media wpływają na każdą sferę życia. Dlatego warto traktować każde z nich jako inne źródło do wyciągania NASZYCH wniosków o:
– obrazie społeczeństwa,
– kreowanej polityce,
– idolach, autorytetach i wzorcach do naśladowania,
– sugorowanym nam systemie wartości,
– wpływie na nasze zachowania – decyzje,
– źródłach informacji,
– wpływie na emocje i postrzegania otaczającego nas świata.

Powyższe to cząstka oddziaływań. Fakt jest jeden, są „rewolucją medialną”. Do tego stopnia, że dzieci nie wychodzą już na podwórka, nie spotykają się z rówieśnikami, nie grają w piłkę, nie skaczą w gumę, nie robią fikołków na trzepakach. Współczesny człowiek (nie tylko dzieci) obrał główne zajęcie: oglądanie telewizji, surfowanie po Internecie. Mamy samotność w pozornej niesamotności!

Tags
O autorze i jego firmie
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial