List otwarty do przedsiębiorców, którzy od ponad roku prowadzą jednoosobową firmę i są bardzo niezadowoleni

List otwarty do przedsiębiorców, którzy od ponad roku prowadzą jednoosobową firmę i są bardzo niezadowoleni
5 października 2021 Możliwość komentowania List otwarty do przedsiębiorców, którzy od ponad roku prowadzą jednoosobową firmę i są bardzo niezadowoleni została wyłączona Analiza procesu biznesowego - optymalizacja procesów biznesowych, Automatyzacja i Optymalizacja Marketingu, Dla firm - to warto wiedzieć! Bezpieczeństwo, RODO i ochrona danych!, Ogólna, Rebranding firmy - odnawianie marki i wizerunku, Szkolenia praktyczne. Wiedza on-line. admin

Droga Koleżanko!
Drogi Kolego!

Prowadzisz od lat jednoosobową firmę i czujesz zmęczenie, a może nawet wypalenie. Jak ją zakładałeś miałeś inne w niej nadzieje. Twoje plany na dzisiaj nie wyglądają już tak samo. Zetknąłeś się z polską rzeczywistością i zrozumiałeś, że firma, to poświęcenie i oddanie prawie całego prywatnego czasu. Ciężko jest, ale tkwisz w tym samym miejscu… Chcesz powiedzieć DOŚĆ, ale uważasz, że tylko Ty zrobisz to najlepiej. Dlatego nie wprowadzasz DOŚĆ w życie! Taka z Ciebie „Zosia Samosia” lub Twoje „męskie ego” na to nie pozwala. Faktem jest, że już nie wyrabiasz!

Twoje niezadowolenie wypływa również ze skali włożonego wysiłku do zysków. Nieraz zadajesz sobie pytanie, „czy to opłaca się?”. Wracasz jednak na stanowisko pracy. Myślisz, „przecież coś trzeba w życiu robić”. Nie zadasz sobie innego pytania: czy robisz to dobrze? Może brakuje Tobie WIEDZY oraz UMIEJĘTNOŚCI, a przez to opadła Twoja MOTYWACJA?”.

Wpadłeś w rutynę wykonywania OBSŁUGI, która pożera Twoje relacje z bliskimi i ten „czas Twój dla siebie”. Zapomniałeś, że pragniesz, aby ktoś to zrobił za Ciebie?

Tak jesteś pochłonięty teraźniejszością, ze nie dostrzegasz szansy zmiany, że możesz mieć więcej czasu dla siebie i bliskich, na dbanie o zdrowie oraz jeszcze więcej przy tym zarabiać?

Pomyśl, że warto to zmienić? Zrób pierwszy krok!

Proponuję Tobie najpierw rozmowę i sam po niej zdecydujesz, co chcesz zmienić! Udowodnię Tobie, że to możliwe.

Zatem weź telefon i zadzwoń do mnie, ustalimy termin spotkania. Mój nr 531 888 925

Tags
O autorze i jego firmie
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial