analiza_kreacja_optymalizacja.jpg

Facebook - niesamowicie potężnę narzędzie. 

Czy wiesz, że prawie 2 miliardy ludzi używa regularnie Facebooka? To największa społeczność na świecie i ciągle się rozrasta. Jednocześnie Facebook coraz szybciej udostępnia wiadomości i rozwiązania. Może to być trudność z tym wszystkim nadążyć. Nowe rozwiązania, aplikacje, narzędzia, przyciski. Większość ludzi i tak nie wykorzystuje jego potencjału!


Czy wiesz dlaczego tak ważne sÄ… social media? Dlaczego warto miec konto na Facebooku czy Twitterze!Czy wiesz, że media społecznościowe stały się kreatorem naszych zachowań - postaw? Dlatego, aby miec jak najbardziej szeroki przegląd nie warto skupiać się tylko na Facebooku, ale założyć konto na Instagramie czy Twitterze. Po co? Aby dać sobie możliwość wyboru i stworzyć bazę porównań, a te ostatnie będą pozytywnie nas kreować niż uwsteczniać. Te media wpływają na każdą sferę życia. Dlatego warto traktować każde z nich jako inne źródło do wyciągania NASZYCH wniosków o:
- obrazie społeczeństwa,
- kreowanej polityce,
- idolach, autorytetach i wzorcach do naśladowania,
- sugorowanym nam systemie wartości,
- wpływie na nasze zachowania - decyzje,
- źródłach informacji,
- wpływie na emocje i postrzegania otaczającego nas świata.


Powyższe to cząstka oddziaływań. Fakt jest jeden, są "rewolucją medialną". Do tego stopnia, że dzieci nie wychodzą już na podwórka, nie spotykają się z rówieśnikami, nie grają w piłkę, nie skaczą w gumę, nie robią fikołków na trzepakach. Współczesny człowiek (nie tylko dzieci) obrał główne zajęcie: oglądanie telewizji, surfowanie po Internecie. Mamy samotość w pozornej niesamotności!
Poczekaj chwilę! Trwa ładowanie danych z Facebooka...

Kategorie aktualności

Szukaj AP OPTYMALIZACJA . PL - pozycjonowanie SEO - tworzenie stron - marketing - audyt strony - reklama