facebook_social_media_najlepsza_forma_reklamy_w_internecie.jpg

Realne zagrożenia! Perspektywy w biznesie!

Prowadzenie biznesu w 2018 roku to już nie to samo, co w 2008. Porównując do roku 2000 możemy mówić o skoku technologicznym.

Coraz częściej słyszymy frazę „powstało społeczeństwo ery cyfrowej”, które narzuca nowe standardy. Tak, to prawda! Marketing 1.0, 2.0 czy 3.0 okazuje się przestarzały dla świata displayów i Social Media.

Potęgi Internetu jak np. Google czy Yahoo szukają nowych pomysłów, aby nie tracić swojej pozycji. Jednak! W reklamach wyszukiwarki Google nastąpiło przesycenie reklamą AdWords. Przyrost konkurencji skutkuje zawyżonymi stawkami CPC (cost per click), a Internauci nabrali większego dystansu do tej formy reklamy. Pozycjonowanie dynamiczne (płatne) stało się szybsze, czyli łatwo znaleźć się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google, ale jest drogie. Możliwość bycia wyszukiwanym zależy od wielkości budżetu. Koszty  promocji w Google są dla wieku przedsiębiorców za wysokie. Google dostrzega zagrożenie i nie ma pomysłu, ponieważ rozwijająca się pod ich nosem konkurencja wciąż wyprzedza o krok oferując nawet dziesięciokrotnie niższe stawki.

Co to za alternatywa? Media społecznościowe. Głównie mam na myśli Facebook!

Dlaczego Facebook? To rynek bardzo bogaty, z ogromnymi pieniędzmi i zdziwicie się jak Wam powiem…, że jest pozbawiony niezdrowej konkurencji! Tutaj możesz być ponad konkurencją. Czy to nie piękne?

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem szczegółów zapraszam do kontaktu.

Poczekaj chwilę! Trwa ładowanie danych z Facebooka...

Kategorie aktualności

Szukaj AP OPTYMALIZACJA . PL - pozycjonowanie SEO - tworzenie stron - marketing - audyt strony - reklama