nieprzewidzialny_internet.jpg

Gorska Pogoda a nieprzewidywalność internetu. Czujność w internecie to podstawa sukcesu!Sześć obowiązkowych zasad e-wizerunku!

Specjaliści od wizerunku w internecie uważają, że istnieje sześć obowiązkowych zasad, które mają zapewnić sukces utworzonego e-wizerunku, czy na pewno?

1. jak zawsze na pierwszy ogień analiza i planowanie
- rozkładamy na czynniki pierwsze. Tego można się skutecznie nauczyć.

2. Czas
- tworzenie e-wizerunku jest czasochłonne, i długoterminowe a efekt zauważalny po pewnym czasie. Obecnie nie jest to -dziesiąt lat, ponieważ w internecie wszystko dzieje się znacznie szybciej. Pomysły takie jak Allegro, Google lub Facebook, wykreowały się w zaledwie kilka lat i to na znaczące marki

3. Wyróżnik
- poszukiwanie cechy – silnego wyróżnika, który odróżni od konkurencji i wyeksponuje. Obecnie Marka kreuje świat. Marka to wiele drobiazgów zapiętych w idealną całość (tak ma to wyglądać).

4. Spójność
-jak to zrobić w wirtualnym świecie? Praca, analiza i systematyczność działań wiązanych w jednolitą, logiczną całość. Poszukiwanie, poprawianie i łączenie. Tak bez końca.

5. Powtarzalność
- to prawie tak jak w ISO. Ciągłe powtarzanie informacji i sygnałów budujących e-wizerunek to najważniejsza zasada prowadząca do sukcesu. Jeśli starczy nam sił i konsekwencji (również środków) mamy zapewniony sukces, o ile nie zaskoczy nas punkt 6.

6. Prawo internetu
- wchodząc do internetu musimy zrozumieć, że to drugi świat ze swoimi prawami, ba... nawet kulturą! Prawo komunikacji dwu-wektorowej uświadamia, ze każdy gest, ruch niesie ciagłą i niekontrolowaną reakcję zwrotną. Czyli należy pamiętać, że bez względu jak zaplanujemy istnieje ryzyko nieprzewidywalności internetu.

Taki właśnie jest ten internet!

Poczekaj chwilę! Trwa ładowanie danych z Facebooka...

Kategorie aktualności

Szukaj AP OPTYMALIZACJA . PL - pozycjonowanie SEO - tworzenie stron - marketing - audyt strony - reklama