rwd.jpg

Responsywna strona internetowa lub strona RWD,

ostatnio bardzo często używane frazy zamiast: strona internetowa czy strona WWW. Dlaczego słowo RESPONSYWNA stało się tak ważne?

Rwd Odpowiednie Na Wszystkich Urzadzeniach. Czy Twoja strona jest responsywna!Znaczenie słowa RESPONSYWNA można zamienić jako ODPOWIEDNIA, czyli nasza strona internetowa będzie wyświetlała się poprawnie w zakresie kontentu, zdjęć, kodu, na wszystkich urządzeniach typu: monitor komputera stacjonarnego i przenośnego - laptopa, smartphon czy tablet. Praktycznie oznacza to, że nasi stali i potencjalni klienci mogą przeglądać naszą witrynę internetową na dowolnym urządzeniu, przede wszystkim w sposób przejrzysty, łatwy, kompleksowy, bez ucinania treści, i z automatycznie dopasowującą się grafiką i video.

Strony nieresponsywne na urządzeniach przenośnych wyświetlają się niepodzielnie i z błędami. Przestajemy lubić takie strony. Dla wielu internautów są one męczące, odrzucane lub pomijane.

Google wprowadziło ograniczenia dla stron nieresponsywnych. Takie strony spadają w wynikach wyszukiwania.

Z nastaniem wieku urządzeń przenośnych, nastał wiek stron mobilnych i responsywnych. To wymóg dla stron www i agencji interaktywnych, stawiany przez urządzenia i użytkowników mobilnych, którzy stanowią już ponad połowę użytkowników Internetu. Co oznacza, że niebawem ponad 50 % Twoich potencjalnych Klientów zyskasz z momentem wdrożenia strony responsywnej. Dlatego przyjęło się określenie RWD (Responsive Web Design).

Masz więcej pytań? Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 531 888 925.


responsywne_strony_internetowe.jpgPoczekaj chwilę! Trwa ładowanie danych z Facebooka...

Kategorie aktualności

Szukaj AP OPTYMALIZACJA . PL - pozycjonowanie SEO - tworzenie stron - marketing - audyt strony - reklama