Rozwija firmę ten, kto inwestuje w technologię!

Rozwija firmę ten, kto inwestuje w technologię!
18 lipca 2020 Możliwość komentowania Rozwija firmę ten, kto inwestuje w technologię! została wyłączona Media społecznościowe - Social Media, Ogólna, SEO - Pozycjonowanie stron, Tworzenie stron internetowych RWD - zarządzanie stroną - Web Master admin

Oferuję dla Twojej firmy trzy najważniejsze rodzaje usług:

Nowe strony i sklepy www, CRM

1. Pakiety oprogramowań zaprojektowane do pracy jako samodzielne programy lub jako aplikacje hostowane w chmurze w opcji SaaS. Na Twoje życzenie tworzę dla Ciebie responsywne strony www. Wykonuję sklepy internetowe lub uruchamiam wdrożenie aplikacji CRM do efektywnego zarządzania obiegiem informacji w Twojej firmie.

Posiadanie CRM lub strony www, sklepu internetowego w chmurze jest rozwiązaniem umożliwiającym na korzystanie z tych aplikacji z dowolnego miejsca. Zrób to z dowolnego urządzenia, bez wykonywania jakichkolwiek zadań technicznych (bez instalacji, aktualizacji i wykonywania kopii zapasowych. To jest wykonywane już za Ciebie). Dodatkowo oferowane aplikacje są kompatybilne z popularnymi systemami sprzedaży, zapłaty, wysyłki oraz np. Allegro.

Pozycjonowanie i Copywriting

2. Przez technologie i posiadaną wiedzę uzyskuję dla Ciebie wysoki ruch w Google (w tym np. dla Twojej wizytówki moja firma, map oraz SEO z naciskiem na najważniejsze słowa/frazy kluczowe). Twoja strona i informacje o Twojej firmie umieszczone przeze mnie w Internecie będą generować dla Twojego przedsięwzięcia zainteresowanie i potencjalnych Klientów.

Dzisiaj nie jest wielką sztuką wykonać stronę www, ale dużym wyzwaniem jest to, aby Twoją stronę odwiedzali klienci, aby pozyskiwała potencjalnych klientów, zainteresowanie i zasięg informacyjny.

Wizerunek w mediach społecznościowych

3. Rozwiąże problem braku Twojej obecności w Social Mediach przez efektywne tworzenie aktywnych stron i profili. Przez tworzenie unikalnej treści (od obróbki zdjęć, tworzenie grafiki i video, po modelowanie nagłówków i tekstu). To działanie będzie skutkować zainteresowaniem i zaangażowaniem się w promowanie, udostępnianie i zamawianie Twoich towarów i usług przez innych użytkowników SM. Skupiam się na największych portalach, tj.: Facebook, Instagram, Linkedin czy Twitter.

Czy wiesz, że jeżeli nie ma Ciebie i Twojej firmy w mediach społecznościowych, to dla prawie 80% potencjalnych Klientów nie istniejesz?!

Dołącz do mnie, opowiedz mi swoim problemie a zaproponuję dla Ciebie i Twojej firmy optymalne rozwiązanie. Zadzwoń: +48 531 888 925

Tags
O autorze i jego firmie
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial