Kontakt

Kontakt

Przedsiębiorca Andrzej Pluta - Doradca marketingu internetowego i optymalizacji procesu biznesowego w firmie. Zadzwoń lub napisz!

Chciałbyś mnie o coś zapytać? Zadzwoń, napisz i umów się na spotkanie. Z przyjemnością wypiję z Tobą kawę i udzielę odpowiedzi.

Jeśli chcesz szybkiego kontaktu połączonego z ofertą zewnętrznej komórki marketingowej przejdź do strony Andrzej Pluta i wypełnij formularz kontaktowy – zapytanie.

Kontakt – Dane do korespondencji listowej:

AP OPTYMALIZACJA
91-747 ŁÓDŹ
UL. BOYA-ŻELEŃSKIEGO 3/12

Dane do kontaktu:
TELEFON: +48 531 888 925
Email: biuro@apopt.pl

 

To formalność, bo to Polska:
OŚWIADCZENIE WYPEŁNIAJĄCEGO PONIŻSZY FORMULARZ: Klikając w przycisk „Wyślij” oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia opisanego w poniższym formularzu kontaktowym). Podanie danych w poniższym formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AP OPTYMALIZACJA Andrzej Pluta z siedzibą 91-747 Łódź, ul. Boya-Żeleńskiego 3/12

 

Świat się zmienia - musimy podążać za zmianami, aby utrzymywać się w biznesie!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial