Świat zmienia się a sekret zmian tkwi w naszych słowach b2b

Świat zmienia się a sekret zmian tkwi w naszych słowach b2b
17 lutego 2020 Możliwość komentowania Świat zmienia się a sekret zmian tkwi w naszych słowach b2b została wyłączona Ogólna, Szkolenia praktyczne. Wiedza on-line. admin

Duch Postępu!

Trzeba iść z duchem czasów 🙂 W najbliższych dniach na moim kanale YT oraz grupie FB będę publikował informacje dla początkujących przedsiębiorców i dla Tych prowadzących działalność gospodarczą od lat.

Nie omieszkam poruszyć tematów z marketingu internetowego, promocji, reklamy, nowych trendów w biznesie i budowaniu relacji B2B.

Czy wiesz, że każdego miesiąca ponad 1,5 miliarda ludzi odwiedza Facebook, ponad 400 milionów Twitter, a aż 275 milionów Instagram? Czy wiesz, że tylko w Polsce każdego dnia kilkanaście milionów osób odwiedza Google? Czy jesteś w pełni świadomy tych liczb?

Najważniejsze, że od wielu lat tylko rośnie skala możliwości mediów społecznościowych. Jeżeli nie zacząłeś jeszcze SPRZEDAWAĆ – ZDOBYWAĆ KLIENTÓW za pomocą narzędzi social media, pozostaje zacząć to robić, aby zwiększyć skutecznie sprzedaż. Czy pamiętasz o stałej optymalizacji i automatyzacji procesów sprzedażowych!?

Serdecznie zapraszam, dołącz do grupy, aby dowiedzieć się więcej: wspolpraca.kooperacja.biznes/

Tags
O autorze i jego firmie
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial