Tworzenie stron www - CMS w usłudze SaaS na Twoją kieszeń

CMS w usłudze SaaS na Twoją kieszeń!

Rwd Responsywne Strony WwwSWOBODA:Teraz, tak szybko i łatwo możesz zaistniec w świecie Internetu, i cieszyć się swobodą korzystania. Pokaż swoją firmę, produkty i usługi!
PROSTOTA: Aktualizuj swoją stronę, kiedy i gdzie chcesz - nie musisz być informatykiem! Pokaż, że dobrze sam zarządzasz treścią na własnej stronie internetowej!
DOWOLNOŚĆ: Rozwiązania dla każdego - sam decydujesz które rozwiązanie jest najbardziej odpowiednie dla Ciebie i Twojej firmy!
BEZPIECZEŃSTWO: Oferowane aplikacje zapewniają wysoki poziom obsługi i standard bezpieczeństwa. Nie musisz się o nic martwić.

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z AP Optymalizacja, napisz o swoich oczekiwaniach.

Możliwości na bazie CMS:

- Wizytówki internetowe,
- Proste strony firmowe,
- Strony internetowe z rozbudowanym menu,
- Rozbudowane portale z forum i prostym sklepem internetowym,
- Profesjonalne sklepy internetowe z funkcją wystawiania listów przewozowych, faktur pro forma, CMS,
- a także CMS/CRM/ERP - do profesjonalnego zarządzania obiegiem informacji w Twojej firmie, Analiza i pomoc dla Twojej firmy.
Główne zalety witryn budowanych przez AP Optymalizacja: Cała zawartość merytoryczna serwisów jest oddzielona od szaty graficznej. Dodatkowym atutem jest szybka zmiana tematu graficznego ( np. okolicznościowe, świąteczne itp. ) Mudułowość. Sam właczasz i wyłączasz funkcje.

Tworzenie strony internetowej w oparciu o BASIC CMS - łatwy i prosty:

Dzięki zastosowaniu systemu Basic CMS, zarządzanie zawartością wizytówek lub mini witryn  internetowych jest tak proste jak edycja dokumentów w MS Word. System idealny dla wizytówki i informacyjnej strony firmowej/domowej. Działa w dowolnym miejscu Basic - podstawowy klucz do prezentacji w internecie - działa w dowolnym miejscu. Basic CMS nie wymaga żadnych wymyślnych rzeczy, ale serwer i czysty PHP, więc będzie działał sprawnie w większości platform hostingowych. SQLite jest standardowo obsługiwane przez PHP5, a także zawarte w wielu serwerach PHP4, podstawowe zastosowania SQLite do własnych baz danych SQL, MySQL lub, jeśli dany serwer posiada MySQL.

Tworzenie strony internetowej w oparciu o CMS STANDARD:

Siłą napędową rozwoju firmy jest reklama, a dynamicznie rozwijająca się reklama w Internecie przynosi coraz większe korzyści. Standardowa strona WWW znacznie przewyższa zalety reklamy tradycyjnej. Łatwość i niski koszt aktualizacji, bliższy kontakt z klientem i wreszcie - interaktywność. Nie da się ukryć, że posiadanie strony WWW to dziś sprawa prestiżu firmy. Oferowany przez nas CMS Standard to rozwiązanie lepsze niż super reklama w gazecie. Idealny CMS dla Twojej firmy! Możliwość tworzenia, kreowania zawartości serwisu przez wszystkich pracowników w jednym czasie. Możliwa jest jednoczesna praca nad witryną internetową przez zespół osób posiadających uprawnienia uzależnione od funkcji pełnionej w organizacji. 

Tworzenie strony www w oparciu o CMS PROFESSIONAL z SHOP CMS:

To niezwykle rozbudowana i elastyczna platforma programistyczna pozwalająca tworzyć dedykowane rozwiązania internetowe dowolnego rodzaju.   Przede wszystkim sprawdza się przy obszernych serwisach www, których zawartość musi być często aktualizowana lub rozbudowywana w kilku obszarach (duże serwisy informacyjne, strony korporacyjne z zaawansowanymi modułami komunikacji z klientami, portale, wortale itp.), jak i przy mniej skomplikowanych stronach WWW.    Jego zastosowanie znacznie skraca czas potrzebny na aktualizację stron i umożliwia jednoczesną pracę kilku osobom. Zaawansowany system Pro CMS to system zarządzania treścią napisany w PHP z wykorzystaniem jednego z najpopularniejszych systemów bazodanowych MySQL. Płacisz za wdrożenie i szkolenie, a reszta na licencji GPL, w pełni konfigurowalny i nieustannie rozwijany. Dzięki niemu będziesz modyfikować swoją stronę w sposób szybki i bezproblemowy. Pro CMS przeznaczony jest do tworzenia portali/wortali, stron domowych, a także blogów i innych serwisów. Posiada szerokie repozytorium modułów (dodatkowe komponenty, które rozszerzają funkcjonalność systemu) i tematów graficznych, ale przede wszystkim moduł sklepowy. Zamów wdrożenie sklepu internetowego w wersji mini lub pro. Oferuj produkty i usługi. Profesjonalnie zarządzaj sprzedażą i Klientami.

Baza startowa:

OkNaszym stałym partnerem w ramach hostingu jest tylko home.pl istnieje od 1997 roku i jest największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma specjalizuje się w hostingu serwisów internetowych, systemów kont poczty elektronicznej oraz udostępnianiu aplikacji biznesowych przez Internet
Hosting Serwery funkcjonujące w oparciu o platformę Unix stanowią najbardziej popularne rozwiązanie na polskim rynku. Korzystając z usług Hosting Unix w prosty sposób umieścisz w Internecie własny serwis WWW, dynamiczne aplikacje (np. sklep internetowy, blog, galerię zdjęć) oraz utworzysz dowolną ilość skrzynek pocztowych w wybranej domenie.

Model SaaS:

OkNasze wdrożenia odbywają się często w ramach Software as a service (w skrócie SaaS, z ang. oprogramowanie jako usługa) to model dystrybucji oprogramowania gdzie aplikacja jest przechowywana i udostępniana przez dostawcę użytkownikom poprzez Internet. Eliminuje to potrzebę instalacji i uruchamiania programu na komputerze klienta. Model SaaS przerzuca obowiązki zarządzania, aktualizacji, pomocy technicznej z konsumenta na dostawcę. Klient sam ustala liczbę pracowników, którzy mają dostęp do systemu pracującego najczęściej w standardowej przeglądarce internetowej. Brak jest ograniczeń odnośnie maksymalnej liczby użytkowników.

Zalety pracy w modelu SaaS: - niskie koszty wdrożenia,- duża szybkość wdrożenia,- niskie koszty miesięcznych opłat abonamentowych ( miesięczne, kwartalne, półroczne, roczne ),- niskie koszty TCO (brak poważnych inwestycji w hardware i obsługę serwisową),- ciągły dostęp do zawsze najnowszych wersji oprogramowania zgodnego z aktualnymi przepisami prawa,- łatwość użytkowania,- dostęp do najnowszych technologii.

Skuteczne zarządzanie obiegiem informacji w Twojej firmie - to podstawa biznesu. Oferowane przez nas wdrożenia od samego początku nastawione są na szybkość i intuicję obsługi.

Szukaj AP OPTYMALIZACJA . PL - pozycjonowanie SEO - tworzenie stron - marketing - audyt strony - reklama