Tworzenie stron – zarządzanie i optymalizacja

Tworzenie stron – zarządzanie i optymalizacja

Tworzenie stron

Tworzenie stron w usłudze SAAS – Zarządzanie i optymalizacja

SWOBODA: Teraz, tak szybko i łatwo możesz zaistniec w świecie Internetu, i cieszyć się swobodą korzystania. Pokaż swoją firmę, produkty i usługi!
PROSTOTA: Aktualizuj swoją stronę, kiedy i gdzie chcesz – nie musisz być informatykiem! Pokaż, że dobrze sam zarządzasz treścią na własnej stronie internetowej!
DOWOLNOŚĆ: Rozwiązania dla każdego – sam decydujesz które rozwiązanie jest najbardziej odpowiednie dla Ciebie i Twojej firmy!
BEZPIECZEŃSTWO: Oferowane aplikacje zapewniają wysoki poziom obsługi i standard bezpieczeństwa. Nie musisz się o nic martwić.

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się ze mną: 531888925.

Tworzenie stron na bazie systemów zarządzania treścią w skrócie zwane CMS, to przede wszystkim:
– Wizytówki internetowe,
– Proste strony firmowe,
– Strony internetowe z rozbudowanym menu,
– Rozbudowane portale z forum i prostym sklepem internetowym,
– Profesjonalne sklepy internetowe z funkcją wystawiania listów przewozowych, faktur pro forma, CMS,
– a także CMS/CRM/ERP – do profesjonalnego zarządzania obiegiem informacji w Twojej firmie, Analiza i pomoc dla Twojej firmy.

Główną zaletą witryn budowanych przeze mnie: przede wszystkim cała zawartość merytoryczna serwisów jest oddzielona od szaty graficznej. Z pewnością atutem jest szybka zmiana tematu graficznego ( np. okolicznościowe, świąteczne itp. ) Mudułowość. Dlatego sam włączasz i wyłączasz funkcje.

Tworzenie stron internetowych w oparciu o BASIC CMS – łatwy i prosty:

Wybierając Basic CMS, zarządzanie zawartością wizytówek lub mini witryn internetowych jest tak proste jak edycja dokumentów w MS Word. Z pewnością jest to system idealny dla wizytówki i informacyjnej strony firmowej/domowej. Działa w dowolnym miejscu, ponieważ Basic – to podstawowy klucz do prezentacji w internecie. Basic CMS nie wymaga żadnych wymyślnych rzeczy, ale serwer i czysty PHP, więc będzie działał sprawnie w większości platform hostingowych. SQLite jest standardowo obsługiwane przez PHP5, a także zawarte w wielu serwerach PHP4, podstawowe zastosowania SQLite do własnych baz danych SQL, MySQL lub, jeśli dany serwer posiada MySQL. Dla wielu wydaje się to przestarzałą technologią, ale Klient nasz Pan.

Budowa strony internetowej w oparciu o CMS STANDARD:

Prawda jest taka, że dynamicznie rozwijająca się reklama w Internecie przynosi coraz większe korzyści. Dlatego standardowa strona WWW znacznie przewyższa zalety reklamy tradycyjnej. Łatwość i niski koszt aktualizacji, bliższy kontakt z klientem i wreszcie – interaktywność. Nie da się ukryć, że posiadanie strony WWW to dziś sprawa prestiżu firmy. Oferowany przeze mnie CMS Standard to rozwiązanie lepsze niż super reklama w gazecie. Z pewnością jest to idealny CMS dla Twojej firmy! Możliwość tworzenia, kreowania zawartości serwisu przez wszystkich pracowników w jednym czasie. Możliwa jest jednoczesna praca nad witryną internetową przez zespół osób posiadających uprawnienia uzależnione od funkcji pełnionej w organizacji. Super, prawda?

Tworzenie strony www w oparciu o CMS PROFESSIONAL z SHOP CMS:

Przede wszystkim jest to rozbudowana i elastyczna platforma programistyczna pozwalająca tworzyć dedykowane rozwiązania internetowe dowolnego rodzaju. Z pewnością prawdza się przy obszernych serwisach www. Idealny tam, gdzie zawartość musi być często aktualizowana lub rozbudowywana w kilku obszarach (mam na myśli duże serwisy informacyjne, strony korporacyjne z zaawansowanymi modułami komunikacji z klientami, portale, wortale itp.), jak i przy mniej skomplikowanych stronach WWW. Należy podkreślić, że  zastosowanie znacznie skraca czas potrzebny na aktualizację stron i umożliwia jednoczesną pracę kilku osobom.

   Szczególna zaleta

Zaawansowany system Pro CMS to system zarządzania treścią napisany w PHP z wykorzystaniem jednego z najpopularniejszych systemów bazodanowych MySQL. Płacisz za wdrożenie i szkolenie, a reszta na licencji GPL, w pełni konfigurowalny i nieustannie rozwijany. Dzięki niemu będziesz modyfikować swoją stronę w sposób szybki i bezproblemowy. Pro CMS przeznaczony jest do tworzenia portali/wortali, stron domowych, a także blogów i innych serwisów. Posiada szerokie repozytorium modułów (dodatkowe komponenty, które rozszerzają funkcjonalność systemu) i tematów graficznych, ale przede wszystkim moduł sklepowy. Zamów wdrożenie sklepu internetowego w wersji mini lub pro. Oferuj produkty i usługi. Profesjonalnie zarządzaj sprzedażą i Klientami.

Baza startowa:

Stałym partnerem w ramach hostingu dla mojej firmy jest home.pl, która to firma istnieje od 1997 roku i jest największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma specjalizuje się w hostingu serwisów internetowych, systemów kont poczty elektronicznej oraz udostępnianiu aplikacji biznesowych przez Internet
Hosting Serwery funkcjonujące w oparciu o platformę Unix stanowią najbardziej popularne rozwiązanie na polskim rynku. Korzystając z usług Hosting Unix w prosty sposób umieścisz w Internecie własny serwis WWW, dynamiczne aplikacje (np. sklep internetowy, blog, galerię zdjęć) oraz utworzysz dowolną ilość skrzynek pocztowych w wybranej domenie.

Model SaaS:

Oferowane przeze mnie wdrożenia odbywają się często w ramach Software as a service (w skrócie SaaS, z ang. oprogramowanie jako usługa) to model dystrybucji oprogramowania gdzie aplikacja jest przechowywana i udostępniana przez dostawcę użytkownikom poprzez Internet. Eliminuje to potrzebę instalacji i uruchamiania programu na komputerze klienta. Model SaaS przerzuca obowiązki zarządzania, aktualizacji, pomocy technicznej z konsumenta na dostawcę. Klient sam ustala liczbę pracowników, którzy mają dostęp do systemu pracującego najczęściej w standardowej przeglądarce internetowej. Brak jest ograniczeń odnośnie maksymalnej liczby użytkowników.

Zalety pracy w modelu SaaS: – niskie koszty wdrożenia,- duża szybkość wdrożenia,- niskie koszty miesięcznych opłat abonamentowych ( miesięczne, kwartalne, półroczne, roczne ),- niskie koszty TCO (brak poważnych inwestycji w hardware i obsługę serwisową),- ciągły dostęp do zawsze najnowszych wersji oprogramowania zgodnego z aktualnymi przepisami prawa,- łatwość użytkowania,- dostęp do najnowszych technologii.

Skuteczne zarządzanie obiegiem informacji w Twojej firmie – to podstawa biznesu. Oferowane przez nas wdrożenia od samego początku nastawione są na szybkość i intuicję obsługi.

Zarządzanie stroną i optymalizacja

Oferuję usługę zarządzania Twoją stroną internetową [dostosowanie serwisu www do najwyższych wymogów Google w zakresie SEO (w tym szybkości ładowania i responsywności (RWD) oraz dbanie o HQC (wysoką jakość publikowanej treści), szkolenie z obsługi];

PODSUMOWANIE

Przedsiębiorca Andrzej Pluta - Tworzenie stron www

Moja standardowa usługa w tworzeniu strony:
Na cenę strony i jej pozycjonowanie wpływa wiele zależności:
– zastosowana technologia w wykonaniu strony
– typografia – struktura witryny
– wielkość witryny internetowej
– oczekiwania, co do słów/fraz kluczowych
– ilość wybranych słów/fraz kluczowych
– konkurencji w internecie dla wybranych słów/fraz
– jakości witryn konkurencji

Istotne, że nie mam ujednoliconego cennika pozycjonowania a każdą budowę strony www rozpoznaję indywidualnie.

Ceny netto:
– analiza wstępna od 2500 zł
– etap pierwszy (stworzenie nowej witryny (od www standard po sklep lub portal) lub dostosowanie kodu istniejącej strony www) od 1800 zł
– etap drugi – pozycjonowanie od 500 zł miesięcznie**

Przykładowa cena netto dla stworzenia strony Standard (do 10 pozycji menu i 10 podstron):
Analiza wstępna: 2500 zł*
Serwer starter 50GB z 20 bazami SQL (1 rok50%): 300 zł plus koszt domeny
Utworzenie witryny z grafiką: 1800zł

* W analizie wstępnej uwzględniono szkolenie (6h) z zarządzania samodzielnego WWW. **Pozycjonowanie na życzenie.

Jestem otwarty na Państwa propozycje i zapraszam do kontaktu

Pozdrawiam
Andrzej Pluta
tel.:+48531888925

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial