Zdjęcia, Video, Grafika i Copywriting – główna działalność

Zdjęcia, Video, Grafika i Copywriting – główna działalność

Zdjęcia, Grafika i Video nagrania – reklamy, wywiady i reportaże.

AP Optymalizacja -Zdjęcia, fotografia produktowa,  greenscreen, nagrania video - reklamy, wywiady i reportażeWykonuję zdjęcia, grafikę i video nagrania techniką cyfrową HD/4K:, na potrzeby:
– stron www, np: galerie, szata graficzna witryny, news,
– social media: fanpage i profil FB, Twitter, Instagram, Youtube
– sklepów i różnych aukcji internetowych,
– materiałów do przygotowywania materiałów PDF i prezentacji.

W mojej ofercie znajdą Państwo zdjęcia produktowe i aranżowane wykonywane na „green/blue screen”, ale także krótkie materiały video w opcji „setka”, wywiad, reportaż lub news. Wszystko z myślą o budowaniu wysokiej jakości wizerunku internetowego firmy Klienta.

Stawiam na jak najdokładniejszą i jak najlepszą prezentację przedstawionego na zdjęciach/video materiału. W opcji aranżowanej stawiam na małą głębię ostrości, ciekawy dobór światła, cienia oraz barw. Zdjęcia bliskie są fotografii reklamowej i doskonale nadają się do wykorzystania w grafice np. strony www, PDF czy Prezentacji.

Przykładowy cennik:

1. Zdjęcie produktowe od 10 zł za sztukę,
2. Zdjęcie aranżowane od 15 zł za sztukę,
3. Dopłata do sztuki za „green/blue screen” od 10 zł,
4. Jednorazowe nanoszenie poprawek za pomocą programu graficznego od 50% ceny dla danej sztuki,
5. Obróbka graficzna zdjęcia, dodawanie napisów i praca na warstwach od 5 zł: za każdy element albo pełną linię.
5. „Setka” – od 200 zł (montaż** do 100 sek)
6. „wywiad” – od 500 zł (montaż** do 300 sek)
7. „reportaż” – od 1000 zł (montaż** do 450 sek)
8. „news” – od 300 zł (montaż** do 120 sek)

Na cenę końcową ma wpływ rodzaj i liczba przedmiotów, ilość zdjęć fotografowanego produktu, oraz poziom skomplikowania/montażu i wielkość przedmiotu/produktu (maks. do 50 cm SDW*), a także miejsce: w siedzibie mojej firmy czy u Klienta.
Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Podana cena jest orientacyjna. Dokonuję szczegółowej wyceny dla każdego Klienta.

*SDW – Szerokość, Długość, Wysokość.
**montaż – wysoki poziom skomplikowania montażu podwyższa cenę

Więcej o oferowanych usługach fotograficznych znajdą Państwo w zakładce ZAKUPY/USŁUGI PŁATNE DLA BIZNESU

Copywriting – pisanie tekstów

Copywriting – ” to etap kreatywny w tworzeniu reklamy. Copywriter bierze udział w całym procesie jej kreowania, najczęściej pisząc teksty oraz scenariusze spotów telewizyjnych, radiowych, kreacji internetowych (jak np. bannery) oraz teksty dla stron internetowych, broszur reklamowych, ulotek itd. Copywriter powinien znać potrzeby konsumentów oraz ich zachowania, sztukę perswazji i cechować się zarówno oryginalnością, jak i pomysłowością.

Współcześnie copywriting to już nie tylko tworzenie treści typowo reklamowych, scenariuszy itd. – to również tworzenie tekstów dla powstających i już istniejących stron internetowych, tworzenie artykułów tematycznych a także pozycjonujących.
/źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Copywriting/

Opracowywanie treści reklamowych (opisów, artykułów, notatek i komentarzy) wymaga czasu i profesjonalizmu. Cena jest każdorazowo negocjowana z Klientem. Dla przykładu: napisanie standardowego artykułu na stronę trwa około trzech dni. Dwa dni na napisanie a trzeci dzień to praca korekcyjna. Czasem trzeba doliczyć kolejny dzień na ewentualne poprawki.

Wiesz już dlaczego nie kupisz dobrego tekstu za 100 zł?

Niektórzy początkujący Copywriterzy przyjęli zasadę w necie, aby przyjąć stawkę za 1000 znaków. Uważam, że taka forma rozliczenia jest nie do przyjęcia. Napisanie prostego posta bez grafiki, owszem może trwać 15 minut (o ile nie używamy branżowej terminologii), ale wymyślenie motta – hasła reklamowego składającego się np. z kilkudziesięciu znaków to praca, która trwa nawet tydzień!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial