Zdobywaj klientów prosto z Social Media

Social Media2

Dlaczego media społecznościowe?

Social media: to między innymi serwisy www, aplikacje i technologie, które umożliwiają interakcje pomiędzy użytkownikami tworzącymi relacje i wirtualną społeczność. Interakcja ta zachodzi poprzez kreowanie i publikowanie informacji, dzielenie się nimi i ich wymianę. Opublikowana informacja ma najczęściej postać tekstu i/lub grafiki, samego zdjęcia/zdjęć, czy też filmu.

Social media to potężne medium, które już doczekało się miana „lepsze od telewizji, prasy czy radia i zdecydowanie tańsze”. Wgryzając się w zasady możną pokusić się również o stwierdzenie „medium o nieograniczonych możliwościach”. Słuszne stwierdzenie, ponieważ w komunikacji tradycyjnej, telewizyjnej mamy jeden spot reklamowy, który możemy wypuszczać przez np. 6-8 tygodni. W ty momencie kończy się budżet i kreatywność. Natomiast na portalach społecznościowych jest możliwość zmieniania w dowolnej chwili treści, tworzenia jej indywidualnie pod naszą grupę targetową.

Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Google i wiele innych. Codziennie odwiedzane przez miliony. Czytane i przeglądane, a przede wszystkim polecane/udostępniane na różne sposoby. Każdy znajdzie swoje pole działania i pozyskiwania informacji. Każdy może wyrazić opinię, ale też poznać zdania innych w temacie, ale też o usłudze czy produkcie. Czyż to nie jest piękne?

Od początku powstania mediów społecznościowych zajmuję się ich analizą w wykorzystywaniu ich jako źródło promocji/reklamy i pozyskiwania Klientów. Ta wiedza pozwala mi polecić moje usługi dla każdego przedsiębiorcy, który oczekuje szybkich i konkretnych wyników.

Reklama i promocja w Social Media

Oferuję pełną obsługę promocyjno-reklamową na w/w portalach społecznościowych, ale też profesjonalne prowadzenie kont profilowych i stron np. Fanpages czy kanału YouTube, w oparciu o doświadczenie i wiedzę z zakresu SEO, copywriting-u i brokeringu informacji.

Moje usługi w social media sprowadzam zawsze do zasady:Zarabiaj Na Portalach Spolecznosciowych
1. Zbudować podstawy, zaczynając od perfekcyjnej strony www o świetnym produkcie/usłudze ze strategią promocji, pewną bazą mailingową i zapleczem: ciekawych treści, grafiki i video.

Dopiero wtedy w social media włączam się w proces:
2. Twórz – Opublikuj – Promuj – Polecaj – Obserwuj – Analizuj – Twórz nowe

Social media to doskonałe narzędzie do:
- zaprezentowania firmy,
- zwiększenia ruchu na stronie,
- zdobywania wiedzy o rynku,
- zwiększenia lojalności klientów,
- generowania leadów sprzedażowych,
- zredukowania kosztów na marketing,
- poprawienie sprzedaży.

Dlatego Social Media kuszą "biznesmenów biznesu", gdyż na nich można dotrzeć bezpośrednio do swojej grupy odbiorców. Ważne jest to także dla marek, które są już dobrze znane konsumentom, ale też dla tych nowo powstających. Portale społecznościowe to także sposób na rozmowę ze stałymi i potencjalnymi klientami i to przynosi wymierne korzyści. Zatem wsłuchujmy się w powiedzenie: „Klient nasz Pan i to On wie, czego najbardziej oczekuje!”:

Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz wiedzieć ile to kosztuje? Zadzwoń: 531 888 925 lub napisz do mnie: biuro@apopt.pl

Szukaj AP OPTYMALIZACJA . PL - pozycjonowanie SEO - tworzenie stron - marketing - audyt strony - reklama